• -zł200.00
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Bateria podtynkowa chrom Schell Linus W-SC-V 018390699

zł772.36
zł572.36 Save zł200.00

LINUS jest kompletną serią wylewek ściennych w licznych wariantach wykonawczych. Wszystkie są dostępne z płytą czołową chromowaną lub wykonaną z bardzo odpornej stali szlachetnej.

Jakość Produktu
Quantity
Last items in stock

SCHELL LINUS WYLEWKA ŚCIENNA CHROM

LINUS jest kompletną serią wylewek ściennych w licznych wariantach wykonawczych. Wszystkie są dostępne z płytą czołową chromowaną lub wykonaną z bardzo odpornej stali szlachetnej. Proste wylewki ścienne ze zintegrowanymi, zabezpieczonymi przed kradzieżą perlatorami, dostępne są w trzech różnych długościach. Układ wodny w podtynkowej skrzynce Masterbox posiada wstępny zawór odcinający, filtr i blokadę przepływu zwrotnego. Czas wypływu jest oczywiście nastawialny.

Zestaw wierzchni samozamykającej podtynkowej wylewki ściennej dla zestawu podtynkowego Masterbox WBW-SC-V z wylotem prostym, wylewką o długości 170mm i płytą czołową z mosiądzu chromowanego.

Opis:
- niezależna od ciśnienia regulacja przepływu 5,0 l/min.,
- funkcja samozamykająca, woda zimna,
- całość wykonana z chromowanego mosiądzu,
- w zestawie:
     - płyta czołowa 188 x 180 x 11,5 mm,
     - ramka montażowa z materiałem mocującym i śrubami,
     - przycisk samozamykający SC-M z popychaczem,
     - wylewka prosta 170mm z regulatorem strumienia (zabezpieczonym przed kradzieżę),
- waga (kg): 1,92.

Schell
018390699
1 Item
2019-10-08

Data sheet

stan produktu
Produkt nowy. Dokładnie przedstawiony na zdjęciach.
Opakowanie
Oryginalne
Gwarancja
24 miesiące

Specific References

EAN13
4021163146455
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Accept More info Reject