• New
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

copy of Wolnowar Crock-Pot SCV400RD-050 3,5L 210W

zł154.47
Quantity
Last items in stock

Wolnowar

Crock-Pot SCV400RD-050 3,5L

Wolnowar o pojemności 3.5 l amerykańskiej marki Crock-Pot. Innowacyjne urządzenie pozwala na powolne gotowanie potrawy przez z góry określony czas, co umożliwia m. in. nastawienie potrawy przed wyjściem do pracy i zastanie jej po powrocie ciepłej i gotowej do zjedzenia. Powolne gotowanie w wolnowarze Crock-Pot® zapewnia elastyczność w przygotowaniu posiłku wcześniej, a danie może być gotowane przez cały dzień bez nadzoru. Wolnowar Crock-Pot gwarantuje zdrowy, ekonomiczny i wygodny sposób na serwowanie pełnowartościowych posiłków. Wolnowar manualny Crock-Pot® ma dwa poziomy gotowania oraz funkcje podtrzymywania temperatury, aby potrawa była gotowa do podania w idealnej temperaturze. Wolnowar świetnie sprawdzi się przy takich potrawach jak rosół czy gulasz, ale także przy zupach czy deserach. Wyjmowane kamionkowe naczynie można myć w zmywarce.

Zakres dostawy

Wolnowar Crock-Pot SCV400RD-050 3,5L

Brytfanna kamionkowa

Cedzak duży i mały

Łyżka

Model SCV400RD-050

Kolor czerwony, czarny

Waga przedmiotu 4 kg

Wymiary produktu 24 x 30,5 x 33cm

Pojemność 3,5l

Moc 210W

Crock-Pot
SCV400RD-050
1 Item

Data sheet

stan produktu
Produkt nowy. Dokładnie przedstawiony na zdjęciach.
Gwarancja
24 miesiące